U bent hier: Home › Verslagen Hardlopen › Clubkampioenschappen 18 mei 2011

Clubkampioenschappen - 18 mei 2011

Klik op een kleine foto in het kader voor een grotere versie
of start de automatische diashow

Scroll Left
 width=
Drag to Scroll Left/Right
Scroll Right
 

Ralph van der Geest maakte, samen met Monique Broekhuizen, prachtige foto's (zie boven). Aansluitend een kort filmpje van de bekendmaking van de prijswinnaars van de jeugd, daarna de uitslagen!

 

JPUPB, JEUGD      
Plts Naam GJ Tijd
1 Thomas Bos 02 11:07
       
MPUPB, JEUGD      
Plts Naam GJ Tijd
1 Rosa Nederpelt 02 15:17
       
JPUPA, JEUGD      
Plts Naam GJ Tijd
1 Youri Fransen 01 9:44
2 Hidde Westerhof 01 12:25
3 Sylvester Rep 01 12:34
4 Chris de Groot 00 13:29
5 Jelle Smelt 00 14:25
6 Mick Welling 00 15:31
7 Jochem Vries 00 16:23
       
MPUPA, JEUGD      
Plts Naam GJ Tijd
1 Sterre Troquay 00 12:44
2 Joy de Looper 00 13:49
3 Thirza de Vries 00 13:52
       
JJUND, JEUGD      
Plts Naam GJ Tijd
1 Simen van Herpt 98 9:35
2 Jorn Snaterse 98 10:07
3 Him de Looper 98 10:26
4 Jelle Bos 98 11:02
5 Boris Sierink 99 11:57
6 Wytse Vries 98 12:09
7 Dennis van der Zeijden 99 12:21
8 Tim Peters 99 13:02
9 Mark Alebregtse 99 14:48
       
MJUND, JEUGD      
Plts Naam GJ Tijd
1 Tessa Nieuwenhuis 98 11:25
2 Anouk Welling 99 12:35
3 Bianca van der Zeijden 98 20:06
4 Marlina Peters 98 20:06
       
JJUNC, JEUGD      
Plts Naam GJ Tijd
1 Lars Jonker 97 11:14
2 Cyriel Gouw 96 11:25
       
MJUNC, JEUGD      
Plts Naam GJ Tijd
1 Myrthe Jonker 97 10:29
1 Mabel Korporaal 97 10:29
2 Judith Revenberg 97 10:57
3 Marieke Meijer 97 12:19
4 Mylou de Vries 97 12:42
5 Sophie Sierink 97 13:06
6 Naomi ter Hoeve 97 14:00
7 Yarima Dunnink 97 14:01
       
D5KM, JUNIOREN/SENIOR      
Plts Naam GJ Tijd
1 Anneke Rademaker 59 28:39
2 Antoinette Klaasboer 70 32:32
3 Marijke Kamphuis 60 32:32
4 Anita Siemerink 64 32:35
5 Helena Derks 68 33:48
6 Maryska Snijders 61 36:39
       
H5KM, JUNIOREN/SENIOR      
Plts Naam GJ Tijd
1 Albert de Groot 68 30:00
       
D36<, SENIOREN      
Plts Naam GJ Tijd
1 Marieke Hempelman 84 1:02:37
2 Inge van der Deen 89 1:03:17
3 Petra Ebbeling 84 1:03:55
4 Petra Boumans 77 1:04:38
       
D36+, SENIOREN      
Plts Naam GJ Tijd
1 Marleen Bois 71 49:30
2 Linda Timmer 70 52:01
3 Veerle van der Helm 69 52:55
4 Jacqueline Thiel 67 53:33
5 Brenda Rijn 67 54:44
6 Dorien Blanckenborg 72 59:31
7 Tine Veenink 70 1:00:19
8 Esther Beekman-Klein 69 1:01:47
9 Mireille Harskamp 68 1:04:51
10 Jacqueline Welling 72 1:09:21
       
D46+, SENIOREN      
Plts Naam GJ Tijd
1 Erna Emmens-Weiss 56 56:15
2 Nelleke van Kleef 57 57:42
3 Judith Bekkers 64 57:42
4 Vera Casteleijn 58 59:22
5 Joke de Jong 55 1:00:19
6 Agnes Roskam 63 1:01:47
7 Petra Leijenaar 63 1:03:41
8 Margriet de Vries 65 1:05:37
9 Elly Kamp 64 1:05:38
       
H46<, SENIOREN      
Plts Naam GJ Tijd
1 Jelmer de Jong 67 43:58
2 Joost Korthof 70 45:23
3 Frank Welling 66 47:09
4 Sytse Algera 70 48:03
5 Robin Bruil 69 48:37
6 Koen Kokkeler 69 50:20
7 Paul Hoffius 70 52:02
8 Cor Rozema 66 52:45
9 Björn Borkent 70 56:06
10 Gerard Dix 69 1:03:23
       
H46+, SENIOREN      
Plts Naam GJ Tijd
1 Renee Korporaal 65 39:48
2 Sieger-Rinik de Jong 63 44:46
3 Rob Emmens 56 45:20
4 Patrick Bouhuizen 61 47:03
5 Fred van Rheenen 59 47:10
6 Jurgen Beer 65 47:15
7 Jaap Dijkens 60 47:38
8 Marco Rademaker 57 47:50
9 Arjan Kremer 63 49:31
10 Piet Roskam 57 52:36
11 Peter Smit 58 54:33
12 Ruud Poort 61 55:42
13 Luc Haak 57 56:43
14 Ronald de Hiep 62 58:35
15 Paul Naus 61 1:01:47
16 Dick Korthuis 57 1:03:03
17 Henk van der Mey 58 1:10:52
       
H56+, SENIOREN      
Plts Naam GJ Tijd
1 Jack Weerdmeester 52 43:21
2 Willem Verhaar 47 59:37

Clubfoto's hardlopen:


 

Berichtgeving ontwikkelingen Atletiekbaan
Documenten
Verslagen
Nordic Walking
Sportief Wandelen
Diabetes Challenge 2019
Fit in Beweging
Activiteiten
Foto's en verslagen Wandelsport
Tuurtoren Tocht 2019
Wandelprogramma Alzheimergroep
Gezond Veluwe Challenge 2018
WandelFit Programma Najaar 2018
LOKO Loopcompetitie »
Welkoop Wintercross 2019 »
Dauwtrappen 2019
Clubkampioenschappen 2019
Avondloop 2019
Laatste Pont evenement 2019
Archief »
Algemeen
Vrijwilligers
Uitslagen en parcours records
Algemeen
Foto's
Marathon Eindhoven 2011 »
Amersfoort 750 2009 »
Clinic Lornah Kiplagat
Estafetteloop Bevrijdingsfeest 2009 »
AZC Loop - 18 februari 2017
Algemeen
De trainingen: YASso
Interview debutant Jacqueline Thiel
Pasta Party
Marathon verslag Piet Roskam
Uitslagen
Marathon verslag Jacqueline Thiel
Verslag 30 van Almere (Piet Roskam)
Fotoalbums
Foto's en verslagen
Uitslagen
Loop je al warm voor Amersfoort?
Kosten
Testloop 24 mei
Trainingsmomenten en -schema
Estafetteloop 4 & 5 mei
De Route
Foto's en verslagen
Login »
Wijzig eigen gegevens
Mijn Clubgenoten »
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?
Wie zit hier achter?


Ogenblik a.u.b. ...