U bent hier: Home › Verslagen Hardlopen › Clubkampioenschap Wegatletiek 2012

Clubkampioenschap Wegatletiek 2012

Woensdagavond 23 mei hielden we onze clubkampioenschappen hardlopen. Middels een startnummer op naam, welke werd gesponsord door Tegelzetbedrijf Kers, waren alle B en A pupillen, Junioren en Senioren uitgenodigd om aan de start te verschijnen. 

We troffen een mooie - bijna zwoele - zomerse avond. Het voorspelde onweer bleef uit en het was een leuk en sportief element. Het startnummer was daarbij ook nog eens een lotnummer, waarop enkele prijzen te verdienen waren waaronder een aantal rugzakjes maar ook een clubsweater.

Hieronder volgen de uitslagen met aansluitend een goed gevuld foto-album met foto's gemaakt door Ad Jongeling.

Vrijwilligers
Zonder de volgende personen was dit evenement niet mogelijk geweest: Robin Bruil, Hans den Hollander, Jos Revenberg, Hein Smelt (o.a. parcours op- en afbouw), Sybrigje Westerhof, Jan Willem Tromp, Ad van Klaveren, Marco Rademakers, Nienke Strengholt (tijdregistratie), Fred van Rheenen (finish begeleiding), Jacqueline Welling (kleding en bidonverkoop) en Ad Jongeling (fotografie).


Uitslagen

D35, 10KM           JJUNC, 2,5KM    
Plts Naam Tijd   Plts Naam Tijd
1 Marloes Brumlief 52:02   1 Simen van Herpt 10:14
2 Linda Terbeek 55:13   2 Him de Looper 11:05
3 Petra Ebbeling 59:55   3 Nick Smit 11:11
        4 Jelle Bos 11:11
D45, 10KM       5 Wytse Vries 11:25
Plts Naam Tijd        
1 Linda Timmer 25:23   MJUNC, 2,5KM    
2 Tine Veenink 27:11   Plts Naam Tijd
3 Hanneke van Dusler 29:20   1 Mabel Korporaal 11:06
4 Mireille Harskamp 33:19   2 Judith Revenberg 11:53
5 Mandy Buter 54:48   3 Marieke Meijer 12:20
6 Brenda Rijn 1:01:56   4 Mylou de Vries 18:40
7 Christel Hoeksema 1:03:57        
        JJUND, 2,5KM    
D46+, 10KM       Plts Naam Tijd
Plts Naam Tijd   1 Boris Sierink 11:39
1 Hanneke Brumlief 54:58   2 Mick Welling 11:48
2 Kristien van Klaveren 58:15   3 Tim Peters 12:24
3 Nelleke van Kleef 58:16   4 Jelle Smelt 12:55
4 Maart Norder 1:07:30   5 Max van Baalen 13:50
5 Evelien Stokkentreef 1:07:40   6 Mark Alebregtse 13:59
             
H45, 10KM       MJUND, 2,5KM    
Plts Naam Tijd   Plts Naam Tijd
1 Sytse Algera 47:45   1 Anouk Welling 11:59
2 Ramon Neeter 48:12   2 Thirza de Vries 13:15
3 Jelmer de Jong (de jonge) 50:23   3 Joy de Looper 14:06
4 Paul Hoffius 52:18        
5 Björn Borkent 57:29   JPUPA, 2,5KM    
6 Tom Leijenaar 57:31   Plts Naam Tijd
7 Michiel Duijkers 59:09   1 Youri Fransen 9:31
8 Henry Bruinsma 59:17   2 Thomas Bos 11:29
        3 Milan Bruinsma 11:46
H55, 10KM       4 Hidde Westerhof 12:35
Plts Naam Tijd        
1 Jos Revenberg 44:16   MPUPA, 2,5KM    
2 Jaap Dijkens 45:29   Plts Naam Tijd
3 Hein Smelt 46:33   1 Jennifer Schell 14:02
        2 Emma Welling 14:05
4 Jurgen Beer 48:00   3 Romy Moller 14:51
5 Valentijn van Gorkom 50:37   4 Simone Manders 15:46
6 Frank Ellenbroek 50:41   5 Rosa Nederpelt 16:07
7 Ronald de Hiep 59:16        
8 Martin van Hezel 1:02:12   JPUPB, 2,5KM    
        Plts Naam Tijd
H56+, 10KM       1 Jouke Westerhof 11:47
Plts Naam Tijd   2 Stan Ritsema 14:06
1 Ton van Maarseveen 51:56        
        MPUPB, 2,5KM    
HEREN, 5KM       Plts Naam Tijd
Plts Naam Tijd   1 Veerle Olde Hengel 16:13
1 Cyriel Gouw 22:22        
2 Jan van der Wolf 22:55        
3 Joep van Oijen 27:03        
4 Patrick Martens 28:50        
5 Paul Naus 30:46        
6 Gerard Dix 31:22        
7 Wim Janse 31:43        
8 Hans Uiterdijk 35:26        
             
DAMES,5KM            
1 Linda Timmer 25:23        
2 Renee van Os 2:17        
3 Tine Veenink 27:11        
4 Anneke Rademaker 27:41        
5 Petra van der Meer 28:50        
6 Joke Lof 28:57        
7 Hanneke van Dusler 29:20        
8 Katja Groenendaal 30:47        
9 Dorien Blanckenborg 30:47        
10 Anita Siemerink 30:58        
11 Els Veenstra 31:10        
12 Mireille Harskamp 33:19        

Afwijkende afstanden werden gelopen door Lida Klein (7,5km 45:45), Dick Korthuis (7,5km 47:57), Robin Bruil (12,5km)

Klik op een kleine foto in het kader voor een grotere versie
of start de automatische diashow

Scroll Left
 width=
Drag to Scroll Left/Right
Scroll Right
 

 

 

Club sponsoren:

 

Berichtgeving ontwikkelingen Atletiekbaan
Documenten
Verslagen
Nordic Walking
Sportief Wandelen
Diabetes Challenge 2019
Fit in Beweging
Activiteiten
Foto's en verslagen Wandelsport
Tuurtoren Tocht 2019
Wandelprogramma Alzheimergroep
Gezond Veluwe Challenge 2018
WandelFit Programma Najaar 2018
LOKO Loopcompetitie »
Welkoop Wintercross 2019 »
Dauwtrappen 2019
Clubkampioenschappen 2019
Avondloop 2019
Laatste Pont evenement 2019
Archief »
Algemeen
Vrijwilligers
Uitslagen en parcours records
Algemeen
Foto's
Marathon Eindhoven 2011 »
Amersfoort 750 2009 »
Clinic Lornah Kiplagat
Estafetteloop Bevrijdingsfeest 2009 »
AZC Loop - 18 februari 2017
Algemeen
De trainingen: YASso
Interview debutant Jacqueline Thiel
Pasta Party
Marathon verslag Piet Roskam
Uitslagen
Marathon verslag Jacqueline Thiel
Verslag 30 van Almere (Piet Roskam)
Fotoalbums
Foto's en verslagen
Uitslagen
Loop je al warm voor Amersfoort?
Kosten
Testloop 24 mei
Trainingsmomenten en -schema
Estafetteloop 4 & 5 mei
De Route
Foto's en verslagen
Login »
Wijzig eigen gegevens
Mijn Clubgenoten »
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?
Wie zit hier achter?


Ogenblik a.u.b. ...